Hello our valued visitor, login to your account.

Respa Chemicals

 • Tarihçe

  Respa Chemicals, 1992 yılında İstanbul / TÜRKİYE’ de bir kimya şirketi olarak kuruldu. Respa Chemicals,2000 yılında kendi üretim faaliyetleri için Saray / TÜRKİYE’ de fabrikasını açtı. Respa Chemicals, kendi markası altında tüm ürünlerin üretimi ve satışını gerçekleştirmektedir.
 • Misyonumuz

  Respa Chemicals, sadece Denim & Parça yıkama sektörüne hizmet vermek için uzmanlaşmıştır. Sadece yıkama sektörüne yönelik yıkama kimyasallarını üretim ve satışını gerçekleştirmektedir. Tüm ürünlerimiz Respa Chemicals patenti ve lisansı altında satılmaktadır. Tüm ürünlerimiz, uluslar arası kimyasal kısıtlamaları standartlarına uygundur. Ürünlerimiz ve fabrikamızın üretim ve işleyişi sağlık, güvenlik, çevre koşullarına uygunluk içindedir ve uluslar arası kurumların denetimlerinin onaylarını almıştır.
 • Vizyonumuz

  Değerli müşterilerimize en iyi şekilde servis vermektir.Dünyadaki tüm trendleri müşteriyle paylaşmaktır. Tüm yeni kimyasal ve uygulama tekniklerini müşteriyle paylaşmak. Üretim hatlarının daha verimli çalışmasında yardımcı olmak İyi servis ve zamanında ürün teslimi Müşterilerimizin teknik personelini kendi fabrikamızın ARGE eğitimi vermek
 • R&D Department

  Our R&D department has facilities as washing & drying & spraying & curing oven & scrapping as a small sophicated equipment donated. We do all our devolopments and new fashion collections under the our R&D section in our Factory.
Respa Chemicals